NASZA OFERTA

 


 

 

 

 

 

 

 

* Zajmujemy się głównie produkcją filmów i zdjęć z uroczystości ślubnych. Przez wiele lat naszej działalności realizowaliśmy zlecenia od wielu instytucji ( np. wieloletnią obsługę Zlotów Kombatantów Wojskowych, Synów Pułku, Kronikę Mistrzostw Fryzur i Makijażu Artystycznego, jubileusze zakładów pracy, niezliczone studniówki i komunie), traktujemy to jednak jako epizody.


* Film weselny to nie tylko sprawne nagranie i precyzyjny montaż. Projektujemy indywidualne okładki filmów DVD w oparciu o wykonane zdjęcia weselne według własnych szablonów lub oczekiwań klienta. Płyty DVD mają interaktywne menu z animowanym wyborem scen.


 * Album ślubny może mieć formę wydrukowanej książki na wysokiej jakości papierze kredowym  w twardej skórzanej inkrustowanej oprawie według indywidualnego projektu w porozumieniu z klientem.
 

 

 

 

 

 

 
W miesiącach od listopada do kwietnia na każde zlecenie foto+video udzielamy rabatu w wysokości 1000 zł!

Na wesela realizowane w dniach poniedziałek - piątek udzielamy rabatu - pakiet film+foto  -1000 zł!

 

 

 

 

 

 

 

* Cennik na sezon 2018/2019

Jak często spotkaliście propozycję: "cenę dostosowujemy do możliwości klienta", "koszt usługi ustalamy indywidualnie na spotkaniu". My nie różnicujemy klientów. U nas wszystko jest jasne i oczywiste. Wybierając połączoną usługę film+foto proponujemy atrakcyjny rabat.


Filmy rejestrujemy lustrzankami DSLR i jasnymi kamerami 3xCMOS w technologii full HD 1920x1080 oraz na życzenie w SD 720x576.

 

Do rejestracji dźwięku stosujemy mikrofony o charakterystyce dookólnej lub kierunkowej dobieranej w zależności od rodzaju i miejsca nagrania. Dla uzyskania jeszcze lepszej jakości ścieżki muzycznej stosujemy zewnętrzne rejestratory cyfrowe nagrywające dźwięk źródłowy.

Na życzenie filmy przygotowujemy z dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital 5.1.
 

 

UWAGA - WYPRZEDAŻ TERMINÓW 2019!

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - tylko do 24 grudnia - obniżamy ceny!

 

 

wesele 1 - dniowe

filmowanie                                                 - 2600 zł    2390 zł
fotografia                                                   - 2400 zł    2190 zł
pakiet film + foto                                        - 4500 zł    3900 zł


- wesele 2 - dniowe

filmowanie                                                 - 3000 zł    2790 zł
fotografia                                                   - 2800 zł    2590 zł
pakiet film + foto                                        - 5100 zł    4500 zł


 

 

filmowanie z powietrza (dron) + fotobudka  PROMOCJA!      - 990 zł              

 


Zdjęcia rozpoczynamy zazwyczaj od domu PM, a kończymy ok. godz. 1.00 - 2.00. W cenie wliczona jest plenerowa sesja fotograficzna, najlepiej w dniu innym, niż dzień wesela.

Materiał finalny zawiera 3 komplety płyt DVD z filmem + 1 komplet Blu-ray oraz fotoksiążkę z wybranymi zdjęciami (wszystkie zdjęcia na płycie gotowe do wywołania).

 

 

Realizując zlecenie ZAWSZE posiadamy zapasową kamerę i aparat!

Nie zabezpieczamy płyt przed kopiowaniem!
Nie redukujemy rozdzielczości zdjęć!

 

UWAGA NOWOŚĆ!

 

Na życzenie naszych klientów wprowadziliśmy możliwość odtworzenia w całości gotowych filmów bezpośrednio z naszej strony. Dzięki temu Państwa bliscy i znajomi mogą obejrzeć Wasze wesele z dowolnego miejsca na świecie. Każda galeria chroniona jest unikalnym kodem, który przekazujemy tylko Parze Młodej. To Państwo decydujecie komu udostępnicie swoje filmy.

Filmy są dostępne przez 3 miesiące, prosimy o kontakt w celu ewentualnego przedłużenia czasu emisji.

 

Zapraszamy do STREFY KLIENTA!

 

Zadzwoń lub napisz

 

 +48 601546766

e-mal: adanti@interia.pl

wideofilmowanie czestochowa, fotografia slubna czestochowa, zdjecia slubne czestochowa, kamerzysta na wesele czestochowa, fotograf slubny czestochowa, film i foto czestochowa, videofilmowanie czestochowa, film ze slubu czestochowa, plener czestochowa,